Site içerisinde kısa sürede hızlıca aradığınızı bulmak için “Buradan Başlayın“, şehir gezi rehberlerini okumak için “İran Gezi Rehberi” menüsü altında yer alan şehir gezi rehberi kategorilerine bakabilir ve İrangezirehberi.com hakkında detaylı bilgi edinmek için “Hakkında” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İran gezi deneyimlerinizi yazın

İrangezirehberi.com’da konuk yazar olarak yer alabilir, İran seyahat anılarınızı, deneyim ve önerilerinizi içeren yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Yazılarınızın İrangezirehberi.com’da yayınlanması için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru, öneri veya görüşlerinizi yazın

Herhangi bir yorumda bulunmak, İrangezirehberi.com içeriğine ilişkin öneri ve görüş bildirmek veya bir merhaba demek için benimle irtibata her zaman geçebilirsin. Gönderilen her mesajı okuyor ve keyifle cevaplıyorum.

merhaba@hadigez.com
fatihkibar@outlook.com

İran Gezi Rehberi Kitabı

İran gezi rehberi ile gezinizi planlayın ve Ortadoğu’nun görkemli ülkesine ilk adımı atın. İran, göz alıcı mimari eserleri, büyüleyici doğası ve uçsuz bucaksız çöl manzaraları, öğretici kültürü ve ön yargılarınızı kıracak derecede şaşırtıcı misafirperverliği ile dünya üzerinde yer alan en değerli ve en merak edilen ülkelerden biridir.

İran’a bir gezi planlıyorsanız başucu gezi rehberiniz olacak olan “İran Gezi Rehberi” tüm sorularınıza cevap veriyor. Sürekli ön yargıyla yaklaştığımız İran, 3000 yıllık Pers kültürü, antik Persepolis kalıntıları, İsfahan’ın görkemli eserleri, olağanüstü Kaçar konakları, dünyaca ünlü ışıltılı müzeleri ve cennetten bir köşe olan Safevi bahçeleri ile sizleri bekliyor.

Gezilecek yerlerden yeme içmeye, ulaşımdan konaklamaya ihtiyacınız olan her şey bu rehberde. İran’a gitmeden önce bilmeniz gereken her şey bu gezi rehberinde. Kitap hakkında detaylı bilgi almak için;

İletişime Geçin

Tüm sorularınız için bana e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.


İran seyahat deneyimlerimi Instagram, Facebook ve Twitter’da fotoğraflarda, YouTube kanalımda videolarla ve burada yazılarımla sizlere ilham verecek ipuçları ve bilgi veren gerçeklerle paylaşıyorum. Sosyal medyada takip edin ve hiçbir paylaşımımı, İran seyahat ipuçları ve İran gezi yazılarımı kaçırmayın.

İran hakkında yeni yazılarım yayınlandığında bir e-posta uyarısı almak için ücretsiz bültene abone olun.