İran deneyimlerinizi site içerisinde yazmak/yayınlamak, site içeriğine ilişkin öneri veya görüş bildirmek, İran’a dair merak ettiğin her ne varsa ve hatta bir merhaba demek için bile benimle iletişime geçmekten tereddüt etme. Gönderilen her mesajı okuyor ve keyifle cevaplıyorum.

merhaba@irangezirehberi.com
merhaba@hadigez.com
fatihkibar@outlook.com


İran gezi rehberi ile gezinizi planlayın ve Ortadoğu’nun görkemli ülkesine ilk adımı İran Gezi Kitabıatın. İran, göz alıcı mimari eserleri, büyüleyici doğası ve uçsuz bucaksız çöl manzaraları, öğretici kültürü ve ön yargılarınızı kıracak derecede şaşırtıcı misafirperverliği ile dünya üzerinde yer alan en değerli ve en merak edilen ülkelerden biri.

İran’a bir gezi planlıyorsanız başucu gezi rehberiniz olacak olan “İran Gezi Rehberi” tüm sorularınıza cevap veriyor. Sürekli ön yargıyla yaklaştığımız İran, 3000 yıllık Pers kültürü, antik Persepolis kalıntıları, İsfahan’ın görkemli eserleri, olağanüstü Kaçar konakları, dünyaca ünlü ışıltılı müzeleri ve cennetten bir köşe olan Safevi bahçeleri ile sizleri bekliyor.

Gezilecek yerlerden yeme içmeye, ulaşımdan konaklamaya ihtiyacınız olan her şey bu rehberde. Tam 58 başlık ve 40 sayfa! İran’a gitmeden önce bilmeniz gereken her şey bu gezi rehberinde.