Kusursuz bir İran gezisi yapmanıza yardımcı olacak pek çok içerik sizin için burada!

İlk seyahatimiz, ikinci seyahatimiz hatta 40. seyahatimizi planlarken bile nereden başlayacağımızı bilmek bazen gerçekten zor olabiliyor. Gideceğimiz şehir hakkında çevrimiçi olarak her zaman çok fazla bilgi mevcut ancak bu kadar çok fazla bilgi sadece ihtiyaç duyulandan daha fazla kafa karıştırıcı hale gelebiliyor. Bir tatil veya uzun süreli bir gezi her zaman basit ve keyif veren bir aktivite olması gerekiyor. Rahatlatıcı, bilgilendirici… Stresli değil! Peki, İran seyahat hazırlığı yaparken atmamız gereken ilk adım nedir? Bir İran seyahati planlıyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız aşağıda yer alan şehir gezi rehberlerine göz atabilirsiniz. Seyahat etmeyi planladığınız şehir veya farklı destinasyon gezi rehberlerini okumak için “Şehir Rehberi” menüsünden dilediğiniz İran şehrine bakabilirsiniz. İran seyahatiniz öncesi hazırlık sürecinizi kapsayan ulaşım, yeme-içme ve konaklama gibi en temel bilgilere şehir gezi rehberleri içeriklerinden ulaşabilirsiniz. Ne zaman ve nereye gitmeniz yönünde en iyi tavsiyeleri okuyun, ilham alın ve İran seyahatinizi hemen şimdi planlayın!

İran hakkında öğrenilecek daha pek çok şey var! İran tarihi, edebiyatı, kültür-sanat ve daha fazlası hakkında her türlü ihtiyaçlarınıza tek bir adresten cevap veren İrangezirehberi.com bütün bu dinamikleri bir arada sizin için tek bir adresten sunuyor.

Tarihi Tebriz Kapalı Çarşıİran’a dair ihtiyacınız olan bilgiyi hızlı ve etkili bir şekilde bulabilmeniz için tüm konuları başlık ve kategorilere ayırarak mümkün olduğunca kolay bir web sitesi inşa etmeye çalıştım. İlgili makalelerin listesini bulmak için aşağıda yer alan konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir şey olursa ilgili yazılara yorum yazabilir veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.


Seyahatiniz öncesi işinize yarayabilecek ve İran seyahat planlamanıza faydası olacak site içerisindeki en çok okunan makaleleri aşağıda bulabilirsiniz. Yola çıkmadan, yoldayken veya gideceğiniz yere vardıktan sonra işinize yarayacak faydalı bilgiler içeren içeriklere göz atın. 4 yılda 7 defa İran’a seyahat eden Fatih Kibar’ın pek çok İran deneyimlerini içeren makalesi mevcut ve her geçen gün bu bilgi birikimi site içerisindeki yerini alıyor.

İrangezirehberi.com, kusursuz bir İran seyahati planlamak isteyen kişiler için önemli bir çevrimiçi gezi rehberi sitesidir. Keyfini çıkarın!