Merhaba,

İrangezirehberi.com’a hoş geldiniz! Ben Fatih Kibar. Öncelikle ziyaretiniz için size teşekkür ederim. İran hakkında merak ettiğiniz pek çok bilgiyi burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz site içerisinde yer alan yazılarıma yorum yazarak sorularınızı sorabilir veya bana e-mail üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmak için ben her zaman buradayım.

Fatih Kibar: İran Gezi Rehberi

İlk seyahatimiz, ikinci seyahatimiz hatta kırkıncı seyahatimizi planlarken bile nereden başlayacağımızı bilmek bazen gerçekten zor olabiliyor. Gideceğimiz şehir hakkında çevrimiçi olarak her zaman çok fazla bilgi mevcut ancak bu kadar çok fazla bilgi sadece ihtiyaç duyulandan daha fazla kafa karıştırıcı hale gelebiliyor. Bir tatil veya uzun süreli bir gezi her zaman basit ve keyif veren bir aktivite olması gerekiyor. Rahatlatıcı ve bilgilendirici… Stresli değil! Peki, İran seyahat hazırlığı yaparken atmamız gereken ilk adım nedir? Bir İran gezisi planlıyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız üst menüde yer alan “İran Gezi Rehberi” menüsünden şehir gezi rehberlerine göz atabilirsiniz. İran geziniz öncesi hazırlık sürecini kapsayan ulaşım, yeme-içme ve konaklama gibi en temel bilgilere şehir gezi rehberleri içeriklerinden ulaşabilirsiniz. Ne zaman ve nereye gitmeniz yönünde en iyi tavsiyeleri okuyun, ilham alın ve İran gezinizi hemen şimdi planlayın.


İran hakkında öğrenilecek daha pek çok şey var! İran tarihi, edebiyatı, kültür-sanat ve daha fazlası hakkında her türlü ihtiyaçlarınıza tek bir adresten cevap veren İrangezirehberi.com bütün bu dinamikleri bir arada sizin için tek bir adresten sunuyor.

İran’a dair ihtiyacınız olan bilgiyi hızlı ve etkili bir şekilde bulabilmeniz için tüm konuları başlık ve kategorilere ayırarak mümkün olduğunca kolay bir web sitesi inşa etmeye çalıştım. İlgili makalelerin listesini bulmak için aşağıda yer alan konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir şey olursa ilgili yazılara yorum yazabilir veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

İran geziniz öncesi faydasını göreceğiniz ve İran seyahat planlamanıza faydası olacak en çok okunan yazıları site içerisinde arama yaparak bulabilirsiniz. Yola çıkmadan, yoldayken veya İran’a vardıktan sonra işinize yarayacak faydalı bilgiler içeren içeriklere göz atın. 10 yılda 30’dan fazla İran’a seyahat ettim. İran’a dair pek çok bilgi birikti. Deneyim ve bilgilerimi içeren yazıları site içerisinde bulabilirsiniz. Her geçen gün bu bilgi birikimi site içerisindeki yerini alacak.

İrangezirehberi.com, kusursuz bir İran gezisi planlamak isteyen kişiler için önemli bir çevrimiçi gezi rehberi sitesidir.

Keyfini çıkarın.

Sevgilerimle.