İrangezirehberi.com’a hoş geldin! Ben Fatih Kibar. Öncelikle ziyaretin için sana teşekkür ederim. İraan hakkında merak ettiğin pek çok bilgiyi burada bulabilirsin. Daha fazla bilgi öğrenmek istersen site içerisinde yer alan yazılarıma yorum yazarak sorularını sorabilir veya bana e-mail üzerinden her zaman ulaşabilirsin. Sana yardımcı olmak için ben her zaman buradayım.

Fatih Kibar: İran Gezi Rehberi

İlk seyahatimiz, ikinci seyahatimiz hatta kırkıncı seyahatimizi planlarken bile nereden başlayacağımızı bilmek bazen gerçekten zor olabiliyor. Gideceğimiz şehir hakkında çevrimiçi olarak her zaman çok fazla bilgi mevcut ancak bu kadar çok fazla bilgi sadece ihtiyaç duyulandan daha fazla kafa karıştırıcı hale gelebiliyor. Bir tatil veya uzun süreli bir gezi her zaman basit ve keyif veren bir aktivite olması gerekiyor. Rahatlatıcı ve bilgilendirici… Stresli değil! Peki, İran seyahat hazırlığı yaparken atmamız gereken ilk adım nedir? Bir İran seyahati planlıyor fakat nereden başlayacağını bilemiyorsan üst menüde yer alan “İran Gezi Rehberi” menüsünden şehir gezi rehberlerine göz atabilirsin. İran seyahatin öncesi hazırlık sürecini kapsayan ulaşım, yeme-içme ve konaklama gibi en temel bilgilere şehir gezi rehberleri içeriklerinden ulaşabilirsin. Ne zaman ve nereye gitmen yönünde en iyi tavsiyeleri oku, ilham al ve İran seyahatini hemen şimdi planla!


İran hakkında öğrenilecek daha pek çok şey var! İran tarihi, edebiyatı, kültür-sanat ve daha fazlası hakkında her türlü ihtiyaçlarına tek bir adresten cevap veren İrangezirehberi.com bütün bu dinamikleri bir arada senin için tek bir adresten sunuyor.

İran’a dair ihtiyacın olan bilgiyi hızlı ve etkili bir şekilde bulabilmen için tüm konuları başlık ve kategorilere ayırarak mümkün olduğunca kolay bir web sitesi inşa etmeye çalıştım. İlgili makalelerin listesini bulmak için aşağıda yer alan konu başlıklarına tıklayabilirsin. Merak ettiğin bir şey olursa ilgili yazılara yorum yazabilir veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsin.

Seyahatin öncesi faydasını göreceğin ve İran seyahat planlamana faydası olacak site içerisindeki en çok okunan makaleleri site içerisinde arama yaparak bulabilirsin. Yola çıkmadan, yoldayken veya İran’a vardıktan sonra işine yarayacak faydalı bilgiler içeren içeriklere göz at. 4 yılda 8 defa İran’a seyahat ettim. İran’a dair pek çok bilgi birikti. Deneyim ve bilgilerimi içeren yazıları site içerisinde bulabilirsin. Her geçen gün bu bilgi birikimi site içerisindeki yerini alacak.

İrangezirehberi.com, kusursuz bir İran seyahati planlamak isteyen kişiler için önemli bir çevrimiçi gezi rehberi sitesidir. Keyfini çıkar!