İran turları, Türk veya yerel İran tur rehberleri, İran otel rezervasyonları, İran uçak bileti, İran’da araç kiralama, yeme-içme mekân önerileri, İran fuarları ve danışmanlık hizmetleri gibi seyahat ve turizm ile ilgili tüm ürün ve hizmetleri sunmaktayım. Ekim 2017 itibarıyla yalnızca tur paketleri, rehberli hizmetler, otel rezervasyonları ve firmalara danışmanlık hizmeti sunuyorum. Geri kalanlar ise yakında hazır olacak…

İran Turları

İran’a yönelik geniş bir tur yelpazesi sağlıyorum. Talep ve ilgi alanlarınıza en uygun olanı seçmek için lütfen tüm turlarımızı ve programlarımızı kontrol edin. Ayrıca programınıza, bütçenize ve koşullarınıza tam olarak uygun bir şekilde hazırlanmış bir tur programı yapmanıza yardımcı olabilirim. İran, çeşitli mevsimler, cazibe merkezleri ve zamanlamalara sahip geniş bir coğrafyadır.

Her türlü taleplerinizin yerine getirilmesi için farklı tur programlarımız mevcut. İran’ı görmek, varlıklı kültür ve tarihini profesyonel bir rehber eşliğinde, kültürel odaklı turlar, ekolojik doğa, tarihi köy gezileri, dini, kısa ziyaretler, fuarlar, iş gezileri vb. programınızı seçtikten sonra, rehberiniz sizin için hangi dili konuşmasını istiyorsanız bana bildirin.

İran Otelleri

Bütçenize uygun otel/hostel önerilerim ile ekonomik bir İran seyahat deneyimi yaşayın. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak nitelikli konaklama yerleri ile güven ve huzurla konaklayın.

Havaalanı Transferi

İran’da yer alan geniş araç yelpazesi ile en iyi zaman ve profesyonel havaalanı transferleri hizmetlerini sizler için sunuyoruz. Farklı transfer türleri, yolcu sayısına bağlıdır. Başkent Tahran başta olmak üzere diğer turistik şehirlerdeki tüm ana hava limanlarında, tren istasyonlarında ve otobüs terminallerinden transfer hizmeti ihtiyacınız karşılanmaktadır. İsteğe bağlı olarak günlük ve haftalık seferler de yapılabilmektedir. Bu hizmetin yanı sıra Tahran ve diğer turistik şehirler için ulaşım, iç hat uçuşları, turlar ve geziler gibi diğer hizmetleri sunabiliriz. Tek yapmanız gereken tur veya diğer hizmetlere yönelik ihtiyaçlarınızı bildirmek olacaktır.

İran’da Tercüman, Çevirmenlik ve Rehber

Akademik işleriniz, iş ağı trafiğiniz, metin çevirileriniz veya Türkçe-Farsça-İngilizce konuşan İranlı rehber ihtiyacınız varsa, Farsça-Türkçe, Türkçe-Farsça dillerinde sergiler, şehir turları, ticari toplantılar, etkinlikler vb. konularında hizmet verebiliriz. İran’ın herhangi bir şehrinde fuar, gezi ya da diğer amaçlarla yapacağınız ziyaretleriniz için İran’da Türkçe rehber hizmetleri mevcuttur.

İran’da Türkçe Danışmanlık Hizmeti

3 yıldır faal olarak farklı sektörlerdeki Türk şirketlerine danışmanlık hizmeti vermekteyim. İran’da Türkçe danışmanlık hizmeti ya da şirketiniz için temsilcilik hizmetleri üzerine daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

İran’da Fuar Rehberliği

Şimdiye dek hem İran’da hem de Türkiye’nin farklı şehirlerinde katılmış olduğum farklı sektörlerdeki fuarlarda edindiğim tecrübeleri hizmet olarak sunmaktayım. İran’ın herhangi bir şehrinde herhangi bir sektöre yönelik yapılacak fuarlarda Türkçe-Farsça-İngilizce tercümanlık ve rehberlik hizmeti almayı düşünüyorsanız daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler ve farklı talepleriniz için: Bize Ulaşın