Deneyim odaklı özel İran turları, bireysel İran gezilerinizde kişiye özel Türkçe konuşabilen yerel tur rehberleri, İran’da otel rezervasyonları, İstanbul-Tahran-İstanbul uçuşu ve iç hat uçuşlarınız için uçak bileti satın alma, İran’da araç kiralama, İmam Humeyni Havaalanı ve otel transfer hizmeti, Tahran’da düzenlenen uluslararası fuarlarda Türkçe-Farsça bilen yerel rehber ve diğer tüm danışmanlık hizmetleri…

İran Turları

İran’a yönelik geniş bir tur yelpazesi sağlıyorum. Talep ve ilgi alanlarınıza en uygun olan turu oluşturmak için lütfen benimle iletişime geçiniz. Ayrıca programınıza, bütçenize ve koşullarınıza uygun bir şekilde tur programı yapmanıza yardımcı olabilirim.

İran’ı görmek, zengin kültür ve tarihini profesyonel bir rehber eşliğinde gezmek için benimle iletişime geçin. Kültürel odaklı turlar, ekolojik doğa gezileri, tarihi köy gezileri, dini temalı geziler, kısa ziyaretler, fuarlar, iş gezileri vb. programınızı belirleyin ve rehberiniz sizin için hangi dili konuşmasını istiyorsanız bana bildirin.

İstanbul-Tahran-İstanbul ve İç Hat Uçak Bileti

İran seyahatlerinin en önemli gider kalemi şüphesiz uçak bileti masraflarıdır. Türkiye’den İran’a giden iki havayolunun uçak biletlerine bakıldığında gidiş-dönüş pahalı bir ücretle karşılaşılıyor.

Sizin için İran uçak biletini yerel havayolu firmalarından satın alabilirim. İran havayolu markalarının seferlerinde İstanbul-Tahran arası uygun fiyatlara rezervasyon yapabilir ve adınıza satın alabilirim. Türkiye’den İran’a IranAir, Mahan Air, Atairlines, Qeshm Airlines ve Aseman Airlines ile Tahran, Tebriz, Meşhed, Şiraz, İsfahan ve Ahvaz havaalanlarına ister direkt ister aktarmalı uçuşları en uygun fiyat avantajı ile adınıza satın alabilirim.

İran Otelleri

İran’da bütçenize uygun otel/hostel önerilerim ile ekonomik bir İran seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak nitelikli konaklama yerleri ile İran’da güven ve huzurla konaklayabilirsiniz. İran seyahatlerinizde henüz şehre varmadan otel rezervasyonunuzu sizin için yapabilirim!

İran’da Türkçe Bilen Şoförlü Rehber

İran gezilerinizde Türkçe konuşabilen şoförlü araç kiralamak isterseniz yardımcı olabilirim. Sizi Tahran’a varışta havaalanında karşılayan, otele transfer eden ve diğer günler İran’ın turistik şehirlerine götürecek şoförlü bir araç kiralamak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Tahran, İmam Humeyni Havaalanı-Otel Transferi

Tahran’a varışınızda sizi bekleyen bir aracın olmasını ister misiniz? Üstelik günün hangi saati olursa olsun. Tahran, İmam Humeyni Havaalanı ve otel arası transfer hizmeti sağlıyorum. Farklı transfer türleri, yolcu sayısına bağlıdır. Başkent Tahran başta olmak üzere diğer turistik şehirlerdeki tüm ana hava limanlarında, tren istasyonlarında ve otobüs terminallerinden transfer hizmeti ihtiyacınız karşılanmaktadır. İsteğe bağlı olarak günlük ve haftalık seferler de yapılabilmektedir.

İran’da Tercüman, Çevirmenlik ve Rehber

Akademik işleriniz, iş ağı trafiğiniz, metin çevirileriniz veya Türkçe-Farsça-İngilizce konuşan İranlı rehber ihtiyacınız varsa, Farsça-Türkçe, Türkçe-Farsça dillerinde sergiler, şehir turları, ticari toplantılar, etkinlikler vb. konularında sizlere yardımcı olabilirim. İran’ın herhangi bir şehrinde fuar, gezi ya da diğer amaçlarla yapacağınız ziyaretleriniz için İran’da Türkçe rehber hizmetleri mevcuttur.

Arash Sepehri

Farsça-Türkçe-İngilizce Çevirmen

+98 914 220 5070

sepehria4@yahoo.com

İran’da Fuar Rehberliği

Şimdiye dek hem İran’da hem de Türkiye’nin farklı şehirlerinde katılmış olduğum farklı sektörlerdeki fuarlarda edindiğim tecrübeleri hizmet olarak sunmaktayım. İran’ın herhangi bir şehrinde herhangi bir sektöre yönelik yapılacak fuarlarda Türkçe-Farsça-İngilizce tercümanlık ve rehberlik hizmeti almayı düşünüyorsanız daha detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için aşağıda yer alan e-mail adresleri üzerinden bana e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

merhaba@hadigez.com
fatihkibar@outlook.com