İran turları, Türk veya yerel İran tur rehberleri, otel rezervasyonları, İran uçak bileti, İran’da araç kiralama, yeme-içme mekân önerileri, İran fuarları ve danışmanlık hizmetleri gibi seyahat ve turizm ile ilgili tüm ürün ve hizmetleri sunmaktayız.

İran Turları

İran’a yönelik geniş bir tur yelpazesi sağlıyoruz. Talep ve ilgi alanlarınıza en uygun olanı seçmek için lütfen tüm turlarımızı ve programlarımızı kontrol edin. Ayrıca programınıza, bütçenize ve koşullarınıza tam olarak uygun bir şekilde hazırlanmış bir tur programı yapmanıza da yardımcı olabiliriz.

Her türlü taleplerinizin yerine getirilmesi için farklı tur programlarımız mevcut. İran’ı görmek, varlıklı kültür ve tarihini profesyonel bir rehber eşliğinde, kültürel odaklı turlar, ekolojik doğa, tarihi köy gezileri, dini, kısa ziyaretler, fuarlar, iş gezileri vb. programınızı seçtikten sonra, rehberinizin sizin için hangi dili konuşmasını istiyorsanız bize bildirin.

İran Otelleri

Bütçenize uygun otel/hostel önerilerimiz ile ekonomik bir İran gezi deneyimi yaşayın. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak nitelikli konaklama yerleri ile İran’da güven ve huzurla konaklayın.

İran Gezi Turları

Havaalanı Transferi

İran’da yer alan geniş araç yelpazesi ile en iyi zaman ve profesyonel havaalanı transfer hizmetlerini sizler için sunuyoruz. Farklı transfer türleri, yolcu sayısına bağlıdır. Başkent Tahran başta olmak üzere diğer turistik şehirlerdeki tüm ana hava limanlarında, tren istasyonlarında ve otobüs terminallerinden transfer hizmeti ihtiyacınız karşılanmaktadır. İsteğe bağlı olarak günlük veya haftalık seferler de yapılabilmektedir. Bu hizmetin yanı sıra Tahran ve diğer turistik şehirler için ulaşım, iç hat uçuşları, turlar ve geziler gibi diğer hizmetleri sunabiliriz. Tek yapmanız gereken tur veya diğer hizmetlere yönelik ihtiyaçlarınızı bildirmek olacaktır.

İran’da Tercüman, Çevirmenlik ve Rehber

Akademik işleriniz, iş ağı trafiğiniz, metin çevirileriniz veya Türkçe-Farsça-İngilizce konuşan İranlı rehber ihtiyacınız varsa, Farsça-Türkçe, Türkçe-Farsça dillerinde sergiler, şehir turları, ticari toplantılar, etkinlikler vb. konularında hizmet verebiliriz. İran’ın herhangi bir şehrinde fuar, gezi ya da diğer amaçlarla yapacağınız ziyaretleriniz için İran’da Türkçe rehber hizmetleri mevcuttur.

İran’da Türkçe Danışmanlık Hizmeti

3 yıldır faal olarak farklı sektörlerdeki Türk şirketlerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İran’da Türkçe danışmanlık hizmeti ya da şirketiniz için temsilcilik hizmetleri üzerine daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

İran’da Fuar Rehberliği

Şimdiye dek hem İran’da hem de Türkiye’nin farklı şehirlerinde katılmış olduğumuz farklı sektörlerdeki fuarlarda edindiğimiz tecrübeleri sizlere hizmet olarak sunmaktayız. İran’ın herhangi bir şehrinde herhangi bir sektöre yönelik yapılacak fuarlarda Türkçe-Farsça-İngilizce tercümanlık ve rehberlik hizmeti almayı düşünüyorsanız daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler ve farklı talepleriniz için: Bize Ulaşın

GÖRÜŞLER

Kadriye

Ağustos ayı içinde İran’a gitmeye karar vermiştim. Tur şirketlerinin pahalılığını görünce de çok  üzülmüş farklı alternatifler aramaya başlamıştım. Tesadüfen internetten gördüğüm @fatihkibarcom hesabına mesaj attım. Baktığım tur şirketleri çok pahalı önerebileceğiniz tur şirketi var mı? diye sordum. O mesajımla birlikte kendimi tek başıma İran’da gezerken buldum. 🙂

Fatih Bey sağ olsun inanılmaz bir ilgi ve özenle önce rotamı belirlememde yardımcı oldu. Rotayı belirledikten sonra uçaktan ineceğim o andan, döneceğim son geceye kadar neler yapacağımı, nereleri gezeceğimi, nerede ne yeyip ne içeceğimi, hatta paramı nerede nasıl bozduracağımı bile anlattı. Sonra ben tek başıma, kadın başıma, dil bilmeden, iz bilmeden İran’a gidip tek tek yaşadım anlatılanları.

Bana verdiği cesaretle, bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma, bıkmadan usanmadan verdiği cevaplarla yanımda olmasaydı, son derece cüzi bir ücrete İran’ı gezemezdim.

Bu nedenle her şey için kendisine yüreğimle çok  ama çok teşekkür ediyor, şimdi acaba hangi ülkeye gitsem diye kendisine soruyorum? 🙂

Kadriye Ü.

Özel Eğitim Öğretmeni